Program rozwoju obszarów wiejskich
na lata 2014 - 2020

Dowiedz się więcej

Biuro Targów "Bałtyk" przez okres swojej działalności zdobyło doświadczenie w promowaniu firm, a poprzez bezpośrednie kontakty z przedsiębiorcami z regionu, jak i kraju w najlepszy - z możliwych - sposób, poznało potrzeby i możliwości rynku.

Nasza firma to wciąż ci sami ludzie od wielu lat efektywnie działający i współpracujący ze sobą. Dotyczy to zarówno pracowników prowadzących rozmowy i negocjacje z potencjalnymi wystawcami, jak i ekipy technicznej, współpracowników.

Każdy potencjalny wystawca od każdego z pracowników Biura otrzymuje kompendium informacji o koszcie udziału w danej imprezie targowej, o dostępnym wyposażeniu, o formach promocji Targów, w razie takiej potrzeby otrzymuje również poradę...

Stawiamy na jakość i pełne zadowolenie wystawców, którzy podczas imprez targowych promują swoją działalność, wyroby, usługi.

W organizowanych przez nas imprezach biorą udział nie tylko firmy lokalne czy z regionu, ale także firmy z kraju i zagranicy, głównie z miast partnerskich Koszalina.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.